| Scheopu_Irina_1999 a întrebat:

Eu a citit de curand "Toate panzele sus!" si o ador! Vreau sa stiu parerile voastre!

8 răspunsuri:
| IncorrectUsername a răspuns:

E tare.Pacat ca nu-l stiusad

| Kryss13 a răspuns:

Am auzit de ea. si din tot ce am auzit sunt doar pareri bunehappy chiar si eu am o parere buna despre ea(din ce mi-a povestit prietena mea). intr-adevar este o carte fascinantabig grin

| emiliaalexandra a răspuns:

Intr-adevar este un volum foarte apreciat si tin sa precizez ca am terminat volumele in 5zile.

| DeeALarysa a răspuns:

Este foarte frumoasa cartea chiar cand am terminat de citit mi-a placut foarte mult si in plun nu m-am lasat chiar am vazut si filmul si ti-l recomand si tie kiss.

| DeeALarysa a răspuns:

Este foarte frumoasa cartea chiar cand am terminat de citit mi-a placut foarte mult si in plus nu m-am lasat chiar am vazut si filmul si ti-l recomand si tie kiss.

| DeeALarysa a răspuns:

Nu ai pentru ce kiss

| Scheopu_Irina_1999 explică:

A......scuze :am citit*