| Jae a întrebat:

Imi dati ceva idei de halloween?

Răspuns Câştigător
| mihaelaestee a răspuns:

Buna :D

Un zombi! Vopseste un tricou alb (de care nu mai ai nevoie) cu culoarea rosie care va da impresia sangelui, si foloseste un machiaj strident. Halloween fericit!

Sau poti sa alegi si :
mumie
-zombie
-pisica
-vrajitoare
-vampirita
-din povesti:alba ca zapada, cenusareasa...
-ingeras
-demon
Si te mai gandesti, le probezi, ti le confectionezi si cu ce arti cel mai bine cu asta te duci
Succes si sa fii cea mai inspaimantatoare :*

Uite un articol interesant despre Halloween http://www.sympatico.ro/......3Raspunsul tau aici...

FUNDA?:D

2 răspunsuri:
| danteewerr a răspuns:

Te poți imbrăca de exemplu ca cheloo de la paraziți! Iți faci barbă cu creionul, iți pui tricou cu 20 cm, și pun pariu că vei fii de răsul răsului, presupun că asta se dorește la halloween! laughing

| Uofficial a răspuns:

Iti ei un corset si pleci la halloweenwinking