| HappyGirl4 a întrebat:

Maine merg la olimpiada de geografie,mai exact concursul Terra,am invatat,e prima data cand merg si nu stiu cum sunt subiectele,grele,usoare,medii si as avea nevoie de niste subiecte,imi poate da cineva un model? Eu din pacate nu am gasit, trebuie sa mentionez ca este etapa pe scoala.

9 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

Stiu ca va da cu fuse orare,lanurile muntoase, un text si intrebari de cultura generala, dar stiu ca mai e si cu articulatiile tarmului, am avut si eu acest concurs azi, HappyGirl, sau mai bine zis...
SMARA!

| Vlach a răspuns (pentru Vlach):

Asta daca esti la cls a 5-a

| Vlach a răspuns:

P.S,daca nu esti cls. a 5-a si nu te cheama Smaranda sa stii ca doar te-am confundat eu

| HappyGirl4 explică:

Sunt clasa a 7a

| DanielaGroza a răspuns:

Heyy, eu am fost anul trecut si am niste subiecte... ce clasa esti?

| DanielaGroza a răspuns:

Heyy, eu am fost anul trecut... ce clasa esti?

| DanielaGroza a răspuns:

Salut! Eu am fost anul trecut si am niste subiecte... ce clasa esti?

| DanielaGroza a răspuns:

Scuze, am o problema cu calculatorul.