| almaz a întrebat:

Deci am o restanță în toamnă, sunt student la facultatea de comunicare, trebuie să pregătesc un proiect sau o campanie de relatii publice, să inventez singur tema, etc...să fiu gen eu autorul, ideea este că nu prea m-am prezentat la cursul respectiv și cam nu prea am informații, mai exact habar nu am de la ce să încep, poate cineva să mă ajute cu un exemplu / model sau cu un sfat care o să-mi fie bine venit în situația respectivă. merci anticipat!

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Inseamna ca nu ai fost deloc la facultate daca nu iti poti intreba colegii, care stiu de 100 de ori mai bine ce au facut la acel curs si ce vrea profesorul. De ce nu ii intrebi pe ei?