| BrOnaJeu a întrebat:

un ebook reader are toate cartile din lume?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are niciuna ti le pui tu

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are nici o carte, memoria sa este goala.
Chiar daca ar fi stocate carti nu poate contine toate titlurile. Un E-book Reader are capacitatea de la cativa GB la zeci de GB iar in lume cred ca sunt sute de milioane de titluri, asa ca ar exista o imposibilitate de stocare a tuturor.

| shadovv a răspuns:

Pam pam

| noktambul a răspuns:

Ha-ha-ha! Nicio biblioteca din lume nu are toate cartile din lume, daramite un e-book reader!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu normal ca nu tu iti bagi cartile pe el

| bloodyhell a răspuns:

Nu,trebuie sa cauti tu cartile pe care le vrei si sa le pui pe ebook reader.

| Alexandru98 a răspuns:

Le descarci tu

| Spitz10 a răspuns:

Nu...dar se actualizeaza dupa ceva timp dupa ce apare cartea pe piata. Funda?

| PushOn a răspuns:

Nici pe aproape, nu are

| soryyn12 a răspuns:

Trebuie sa ti le cumperi de pe net carti sau ti le pui de altundeva. Funda?winking