| Aadaa a întrebat:

happy as vrea sa imi cumpar un ebook - e reader. Imi puteti spue va rog mai multe despre ele? Cel mai mult ma intereseaza cum citesc cartile si de unde le iau..sunt gratuite? sau trebuie sa dau bani pentru a le citi? multumesc :*

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

De obicei readerul este cuplat cu un vanzator de carti. Eu am Kindle, pot sa iau numai de la Amazon. Unele sunt gratuite (in general literature clasica), tot ce e nou sau de stiinta se plateste. Parerea mea este sa nu iei eReader ci sa iti cumperi o tableta de format mai mic. Sunt deja sufficient de bune ca sa poti citi pe ele, te costa doar de 2-3 ori mai mult si le mai poti folosi la multe alte lucruri.

| itextrat a răspuns:

Gasesti carti gratuite pe siteurile de aici: http://bit.ly/1XYs993