| AkaneHanda a întrebat:

Unde pot citi annie96 is typing in romana? Imi puteti da mesajele, va rog? Stiti un site unde le-as putea citi traduse? Funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| KittyKatMrr09 a răspuns:

Nu exista...

| qqGABYpp a răspuns:

Sper ca inca iti este de folos acest link https://www.google.ro/......https?/url
La un momendat trebuie sa te conectezi cu Facebook-ul pentru. a continua.

| Ciurcean_Iarina_1990 a răspuns:

Nu prea exista...dar eu o stiu pe derost. e vorbadespre o fata care era singura acasa si vorbea pe whatsapp cu prietenul ei. dar a aparut in curte un montru ciudat care avea jacheta de fotball a prietenului lui annie adica fata respectiva.prietenul ei se numea david sau dave. mnstrul sapa peste tot in gradina si o ditrugea. Annie vazand ca numele lui David era scris pe jacheta credea ca era David si a batut in geam. Montrul a vazut-o si i-a zambit si a intrat in casa. ea s-a ascuns in dulap cu un cutit si vorbea in continuare cu David. La un moment dat a auzit cum monstrul urca scarile incet. Cand a ajuns sus unde era Annie si a inceput sa o cheme sa iasa de unde era. Aceasta nu a iesit, dar era atenta sa nu faca ceva gresit sa nu o prinda montrul. David, crezand ca monstrul ii va face ceva a chemat politia si politia i-a zis lui David ca ajunge intr-o jumatate de ora. La un moment dat Annie a zis ca monstrul s-a oprit si i-a mai zis lui David intrebarea:,, Vii la mine maine dimineata? Nu mai pot de nerabdarea de a te vedea!'' iar David i-a zis ca vine. Annie a pus un emoticon zambaret. David a zis:,, Dar cum stiu ca esti tu asta?'' In acel moment Annie inchise chatul sau iesise de pe wapp... Sper ca te-am ajutat!