| Moldovan_Maria_Cristina_1991 a întrebat:

Cand vor aparea cartile Shadowhunter's Codex, Shadowhunters and Downworlders si Bane Cronicles in romana? ( Dau funda )

Răspuns Câştigător
| mariaalessandra a răspuns:

Ma bucur ca am mai gasit o fana TMI.Pai,eu am renuntat sa mai astept sa apara cartile suplimentare in romana pentru ca daca nici macar de la Harry Potter n-au aparut toate, atunci alte serii sunt hopeless.Mai bine incerci si tu sa le citesti in engleza,mai mult, mai putin, intelegi cevahappy.Nu cred ca iti poate spune cineva cand apar, pentru ca in tara noastra editurile nu anunta mai nimic, sunt secretoasesad.

| Moldovan_Maria_Cristina_1991 explică (pentru mariaalessandra):

Multumesc mult, pacat ca nu.s in romana, eu cred ca o sa astept, pana atunci incep alte carti de exemplu Dispozitive infernale toate trei si Magisterium amandoua, sunt mai mult ca sigura ca o sa-mi placa tot cei scris de Cassandra Clare este fascinant, dar de ultima carte din seria Instrumente mortale, Orasul focului ceresc, sti cand apare in romana?

1 răspuns: