| Ripp23 a întrebat:

Care e cea mai buna carte Duel Masters?

3 răspunsuri:
| sspyddy a răspuns:

Bolshack Dragon ca si monstru din cate imi amintesc si ca speel parca era terror pit care putea trimite orice monstru la cimitir parca asa imi amintesc big grin funda?batting eyelashes

| abczzz45 a răspuns:

Bogash Dragon. E fratele lui Bloshack Dragon si are 4000+ si la fiecare tur ii creste +8000 putere si ataca de fiecare data cate 3 scuturi. Funda?

| Andrei0987654321 a răspuns:

E Bilion evident are 15000 putere și are Triple braker iar la spelluri invincibile abys care distruge toate creaturile din pachet, scuturi, mana, mai pe scurt toate creaturile tale