| GunsNRoses44 a întrebat:

Cu cat pot sa vand o carte duel masters, dar 210?

Răspuns Câştigător
| Razvan_Dinu_1999 a răspuns:

Pai acum depinde foarte mult de starea cartilor si cat de rare sunt. Sunt multi intersati de carti din acestea in unele zone ale lumi dar sunt si altele zone in care nu au nici-o valore cum ar fi japonie (de acolo pleaca) oricum si eu iubeam foarte mult cartile astea faceam pe strada cu prietenii tot felul de turnee avea zeci de pachete de spell carduri de atac de defensiva de lumina, foc, intuneric. Oricum daca gaseti un pasionat de asa carti le poti vinde usor

1 răspuns:
| CiprianDoarEu a răspuns:

Serios cine mai cumpara? Daca s-ar vinde asa bine as fi milionar laughing Cand eram mic ma rugam de mama sa imi cumpere mereu carti de joc si acum am cu sutele big grin