| AvalohAlyn a întrebat:

Cat ati dat ultima data pe o carte si ce carte ati cumparat? Ati citit-o?

Eu am luat recent Biblia,una mica, 30 lei si vreau sa ma apuc sa o citesc.

Voi?

Răspuns Câştigător
| STALF a răspuns:

Am luat 3 carti deodata : Ocolul pamantului in optzeci de zile (Jules Verne), Trei saptamani in balon (Jules Verne), O lume disparuta (Sir Arthur Conan Doyle).

Ps: Sir Arthur Conan Doyle este scriitorul cartii Serlock Holmes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat 5 carti cu 30 de lei (cu tot cu transport) de pe un anticariat online si sunt noi laughing. Trei dintre ele nici nu par citite. Recomand anticariate online. Cartile sunt de science-fiction si mistery.