| Dan988 a întrebat:

Ce-carti-ati-citit-in-vacanta?

Răspuns Câştigător
| GeaninaNicoleta a răspuns:

Morometi,etc

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Scufiţa cu doi bani, Punguţa muşului şi a babei, Jack şi fasolea roşie, etc.

| Latinmoon a răspuns:

DA

| Iulian03 a răspuns:

Justitile,Five o clock, Fricosul
Astea ni le-a dat la teme si mai sunt cateva dar le-am uitat.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexaaandraaa a răspuns:

Ador cărțile pe povești și regret că am crescut, eu îi citesc vărului meu seara, acum sunt la asta http://www.google.ro/......tp?/imgres are 4 anișori :o3. Pup!:*

| RazvanVlad a răspuns:

The godfather si the last don. iti recomand si cartile omerta si the sicilian scrise de mario puzo

| EAlice a răspuns:

Eu mai acum citesc(nu tocmai ca vreai, dar mai mult trebuie) citesc BALTAGUL...

Răspuns utilizator avertizat
| MeGustaTeGusta a răspuns:

Nu citesc.

| RaluLoveM3 a răspuns:

Baltagul...si ultima carte din Jurnalele Vampirilor, doamne o ador

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Lorelei!

| Casey24 a răspuns:

Nici una!