| KM3 a întrebat:

Daca vreau sa incep sa scriu pe wattpad, cum ajung scrierile mele sa fie citite? Cum sa le fac sa devina populare? De cand eram micuta am scris compuneri destul de frumusele, si as vrea sa imi cultiv mai mult acest talent. Si ma gandesc ca un inceput online ar putea fi ceva...

Răspuns Câştigător
| raluca9669 a răspuns:

Trebuie sa ai in primul rand o descriere foarte buna, care sa atraga cititorii.
Dupa asta, coperta trebuie sa fie si ea originala si atractiva.
Si cel mai important, continutul. Sa scrii corect, sa fi originala, si sa adaugi povestii tale ceva ce alte povesti nu au.
Si, inca un lucru important este sa dai vot altor persoane, sa iti faci prieteni noi si sa le citești la randul tau povestile.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Ma gasesti si pe mine pe wattpad: Ridiche
Spor la tastat si nu uita ca doar prin multa munca poti ajunge acolo unde iti doresti :*

2 răspunsuri:
| meinyiddishekop a răspuns:

Pune aici link. Iti voi da feedback

| BlackCat13 a răspuns:

Descriere buna, coperta misto, titlu subiectiv si continutul original