| krystyne a întrebat:

Hei TPU... Vreau si eu niste idei de carti cu aproximativ 200 de pagini care sa fie structurate pe capitole si sa fie scrise de autori straini. Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Toate romanele Sherlock Holmes, toate romanele Cei trei muschetari, toate romanele lui Jules Verne au peste 150 de pagini, aproximativ 200 sau chiar peste. Funda? te roog

5 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Vraciul mi-a placut mult.

| poniponi a răspuns:

Depinde ce varsta ai avea. Daca ai vreo 11-15 ani eu zic ca poti incerca Insemnarile unei pustoaice.Dar cam ce varsta ai avea?

| Nicoletai a răspuns:

Împărăteasa – John Burnham Schwartz, are 384 de foi, dar se citeste usor in 3 zile si iti da o noua viziune asupra vietii in familiile regale.