| CrissCristina25 a întrebat:

Stiti ceva site-uri unde pot invata mai bine si mai rapid engleza? Anul asta merg la liceu si nu stiu aproape nimic.
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca nu stii engleza site-urile nu te prea pot ajuta pentru ca e destul de complicat cu gramatica. Mai bine ai face niste meditatii in timpul ramas si te-ai uita la filme cu subtitrare in engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la filme si seriale cu subtitrarea in engleza, e mai bine decat sa citesti un site. Mai e si o aplicatie pentru android care te-ar putea ajuta, duolingo se numeste.