| Blayan18 a întrebat:

Hey buna TPU am inceput sa scriu o carte se numeste : Rataciti in Alaska si este vorba de o excursie in Canada cu colegii mei si alte clasa si pana in Bucuresti luam autocarul iar de acolo avionul iar in timp ce suntem in avion noi cei 100 de copii si doamnele noastre diriginte pilotul spune : tineti-va bine copii trecem tundra din alaska iar din cauza gerului avionul ingheata in unele locuri si se prabuseste eu ma scol in mijlocul alaskai dar nu singur din ce 100 si ceva doar eu si inca 9 copii supravietuim si pe parcursul zilelor eu devin liderul lor le spun ce trebuie sa mancam sa bem sa supravietuim si nu stiu ce sa spun sa mai umple caietul ca vreau sa fie lunga va rog ajutati-ma plz dau funda! Si inca ceva simt ca cartea e pe sfarsite si nici la mijlocul carti nu sunt va rog ajutati-ma cu ceva. P.s: Cum vi sa parur?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Slaba, scurta si fara nimic original.

| Blayan18 explică (pentru suntserios):

Am scris mai mult

| suntserios a răspuns (pentru Blayan18):

Mi am inchipui ca ai scris mai mult, dar din spusele tale, tot scurta e. Oricum pentru mine nu e nimic original acolo. Exista filme si carti cu miile pe subiectul asta.