| EnterLife a întrebat:

Hey TPU,vreau sa citesc cartea,, Charlie si marele ascensor din sticla" de Roald Dahl.Stiti cumva un site unde sa o pot citi online?
Am mers la biblioteca si am inceput.o acolo,dar azi nu mai era, probabil a imprumutat.o cineva.
Funditaa.^.^

Răspuns Câştigător
| RockPassion94 a răspuns:

Hei :D uite aici link-ul http://www.onread.com/fbreader/191279/

| EnterLife explică (pentru RockPassion94):

E in engleza, m-as descurca dar... poate gasesti si in romana^.^

| RockPassion94 a răspuns (pentru EnterLife):

Din pacate n-am gasit-o decat pe engleza.sad Sper totusi sa-ti fie de folos