| Horia1313 a întrebat:

Intrebare: Stiti careva un site in care pot citi cartea asta online? : "Casanova - povestea vietii mele"

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi mai bine la biblioteca si sa imprumuti cartea si sa procedezi in stilul "clasic". Poti sta linistit in pat, ai libertate de miscare mai mare decat cu un laptop sau o tableta si simti altfel fiecare cuvintel pe care il citesti acolo. Crede-ma da bine sa ai o carte pe noptierawinking> Bafta