| Bitzy a întrebat:

Pentru cei ce au citit povestea : Uneori Sub Clar De Luna. Aici este TOATĂ povestea sau doar fragmente?
http://www.scribd.com/doc/112770232/Uneori-sub-clar-de-l una

Răspuns Câştigător
| yoaana a răspuns:

Dar poti sa o printezi ..chiar daca nu este toata povestea.din cate am vazut sunt lucrurile importante...este o carte frumoasa..merita sa o printezi!:*

4 răspunsuri:
| yoaana a răspuns:

Asta este.happy..doar ca mi se pare cam scurta.

| Bitzy explică (pentru yoaana):

Și mie mi se pare cam scurtă. Mă tem să nu fie doar fragmente. Ești sigură? Vreau să o printez și vreau să o printez cu scop.

| yoaana a răspuns (pentru Bitzy):

Cred ca in fragmente..eu am cartea si sunt multe pagini.

| Bitzy explică (pentru yoaana):

Mulțumesc! O să mai caut, poate găsesc cartea completă. happy

| yoaana a răspuns (pentru Bitzy):

Dar poti sa o printezi ..chiar daca nu este toata povestea.din cate am vazut sunt lucrurile importante...este o carte frumoasa..merita sa o printezi!:*