| Tzakalie a întrebat:

Salut, la ce credeți ca se refera fragmentul,, Acum, că ati răspuns la fiecare întrebare în parte, faceți totalul literelor care corespund răspunsurilor selectate și descoperiți tipul de personalitate căruia îi aparțineți" din cartea Psihologia culorilor de Karen Haller la pag 117. Am avut mai multe întrebări la care am răspuns, acum ce fac?

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Ioi!
Daca era test de inteligenta rezultatul ar fi fost zero.
Ai raspuns bifand o litera? Aduni literele. Cate ai de A, cate de B, etc. Care este majoritara, iti da raspunsul. Citesti la rezultate.