| YuukiCrossYuuki a întrebat:

Stiti vreun site de unde as putea citi online cartea "Ucenicul Vraciului" scrisa de Joseph Delaney? Daca se poate sa fie in romana, va rog.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| TheRanger a răspuns:

Biblioteca frate, toate o au eu am vazut-o la mine alaltaieri la judeteana si judetul e mic. E mult mai tare in mana ca pe ecran iti garantez asta

| YuukiCrossYuuki explică (pentru TheRanger):

Stiu asta.Eu am citit toate cele opt volume plus cartile din seria aditionala.Dar nu era pentru mine, ci pentru un coleg care ar fi vrut sa o citeasca.A cautat-o la biblioteca dar era deja imprumutata.