| FaithGaga a întrebat:

Ati comandat vreodata ceva de oe site-ul elefant.ro? E site de incredere?
Funda :3

10 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Da, este. Eu nu mai cumpar carti din oras, ca-s prea scumpe. Iti baga pe gat si taxa lor de librarie.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Da, e un site de încredere şi serios.
Şi titlurile sunt foarte bune.
O zi bună şi lectură plăcută! happy

| thalyslly a răspuns:

Dap,nu am avut niciodata probleme cand am comandat de pe acest site

| Darkela a răspuns:

Deci toata biblioteca mea e cumparata de pe elefantel deoarece pe majoritatea le-am luat la reudceri chiar 50 %. E de incredere. cartile vin bine impachetate, e si ieftin transportul.
Bafta!

| mOBSCENE a răspuns:

Da, este site de incredere.
Dar, de asemena, daca doresti achizitionarea unei carti, poti verifica daca este si pe libris.ro. Recomand site-ul, transportul este gratuit, iar cartile intr-o forma impecabilahappy

| pati2021 a răspuns:

Da, e un site de incredere, a comandat sora mea de vreo trei ori

| Stefifanste a răspuns:

Da e ok.

| viataeopoveste a răspuns:

Da e un site super happy eu am devenit clienta fidela a acelui site plus ca la o anumita suma ma prima comanda primeste o supriza din partea lor daca iti faci cont happy sper ca te-am ajutat.

| FaithGaga explică (pentru viataeopoveste):

Mersi happy Eu aveam de gand sa comand niste carti pentru ca au reduceri mari happy

| viataeopoveste a răspuns (pentru FaithGaga):

Intr-adevar intodeauna la ei vei gasi cele mai mari reduceri de exemplu incepand de astazi sunt pana la 50 % happy