| Tiberius19 a întrebat:

Salutare tuturor! Stiti, mie imi place sa scriu(sa compun) povesti, iar acum, am cam ramas in pana de idei. Poate imi puteti da voi o cateva idei de titluri.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DarkJoice a răspuns:

Ai putea sa intrii pe wattpad. Gasesti o multme de povesti si, cititind, iti pot veni mai multe idei.
Sper ca ti-am fost de folos!
Uite aici link-ul: http://www.wattpad.com/getmobile

4 răspunsuri:
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Pai, nu stiu sa iti dau titluri, dar ai putea scrie despre o fata a carei mama e depresiva si tatal ei a parasit'o cand era mica, iar apoi ea pleaca de acasa si ajunge pe drumuri, e pusa in situatia in care trebuie sa faca rost de un loc in care sa doarma si un loc de munca. Idk.

| DanaIulianna a răspuns:

Despre ce vrei sa fie?

| Tiberius19 explică (pentru DanaIulianna):

Despre orice, dar de preferat sa fie de actiune.