| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca a aparut volumul 3 : Nina si blestemul sarpelui cu pene in Romania cu tot cu subtitrare? Si daca a aparut, in ce librarie si cu cat? Multumesc :*

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Carte cu subtitrare? Uite o tampenie pe care nu ma gandeam c-o voi auzi vreodata!
Mare dreptate avea Einstein cand spunea ca Universul si prostia omeneasca nu au limite dar ca, in privinta Universului, mai are dubii.

| MilenaIoana22 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Uite, nu vreau sa ma iau la cearta, dar daca vrei sa stii, cartea nu e scrisa de un autor roman, asa ca d-aia vreau cu subtitare. happy :*

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru MilenaIoana22):

Cand e vorba de carte, se numeste "traducere". Cand e un film, are subtitrare. Mai invata si tu romaneste, ce naiba!

| MilenaIoana22 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Da da uite am gresit. Probleme? Lumea mai greseste. Si acum ca mi-ai tinut predica, poate imi dai raspuns la intrebare. happy