| Deltah a întrebat:

Stie cineva o carte psihologica? O carte ceva de genul cum ii manipulezi pe ceilalti?

3 răspunsuri:
| Love4Music a răspuns:

Nu e ok sa manipulezi oameni. Oamenii manipulati o sa se intoarca impotriva ta intr-un final. Deci o sa-ti faci dusmani. Gandeste-te daca tu ai fi manipulat de cineva.

| Coloringthevoid a răspuns:

Probabil ca vrei o carte ca asta ca sa-ti dai seama cum esti manipulat nu invers.

| OanaSiCamAtat a răspuns:

"Puterea mintii" de James Borg. A citit-o un prieten si mi-a zis putin din ea, cred ca e ceea ce vrei. :/