| Rrobert a întrebat:

Stiti vreun site care rezolva exercitiile la mate automat cu tot cu rezolvare?
FUNDA

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Da, se numeste creier, se poate utiliza gratuit si are nevoie zilnica de update-uri.

| Rrobert explică (pentru Oana92):

Bravo ai raspunsul corect!

| Eastwood a răspuns:

Brainly, dar stai linistit ca nu iti rezolva chiar tot!winking

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Poti sa rezolvi o problema fara rezolvare? -_-

| Caruntu_Alexandra_1994 a răspuns:

Da! Este brainly.ro.
Bine acolo o sa ti le rezolve alte persoabe intr-un timp foarte scurt! Funfita?

| franke a răspuns:

Brainly