| dianaparadisse a întrebat:

Sunt studenta la Facultatea de Teatru si am nevoie de o carte, care nu o mai gasesc la nici un anticariat( inclusiv cele online), nici in librarii si nici la biblioteca (am facut o comanda catre alte biblioteci din alte orase la biblioteca centrale universitare) si sincer as vrea f mult sa o cumpar. In concluzie fac un apel de ajutor si daca exista cineva care detine aceasta carte si ar dori sa o vanda as vrea extrem de mult sa o cumpar eu. Sunt din Iasi, iar daca persoana e din alt oras, logic, voi pot plati si transportul. P.S. Daca aveti alte solutii, gen " am cartea in format electronic" ( audio am gasit-o si eu) sau " nu detin aceasta carte, dar stiu pe cineva care o are, pot sa iti fac lagatura cu acea pers" etc. va rog sa ma anuntati. Multumiri anticipate.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Spui detalii care nu erau necesare dar nu spui elementele esentiale: autorul si titlul cartii.

| byutsaa a răspuns:

Paii si ce carte iti trebuie? ca nu vad niciunde numele ei

| dianaparadisse explică:

Jean coucteau-vocea umana. Multumesc pentru atentionare, desi stiam ca am scris, dar acum cand m-am uitat am vazut ca totusi lipseste o parte din mesaj, in fine. Deci, acum cu intrebarea completa, aveti cartea?

| Kaℓi a răspuns (pentru dianaparadisse):

Am cautat si eu pentru tine si nu am gasit. Doar asta http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/vocea-umana-de-jean-cocteau dar nu stiu daca te ajuta.