| Anne2001Love a întrebat:

Trebuie sa citesc niste carti pentru scoala dar nu mi s-a dat vreo lista de la profesoara si nu stiu ce sa citesc...Imi trebuie niste carti de varsta mea, atractive...stiti voi. Sunt in clasa a 7a. Ce carti imi recomandati? Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Harry Potter, Mary Poppins, Sherlock Holmes

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În a 7-a citisem Cireșarii.
Îți recomand cu plăcere toate cele 5 volume.O să te atragă atât de tare acțiunea, că cu greu vei mai lăsa cartea din mână.
Lectură plăcută, pentru orice carte ai citi!

| Northern a răspuns:

Iti recomand sa citesti : Baltagul si O scrisoare pierduta pentru ca mai bine le citesti acum cand ai timp decat in timpul scolii cand vei fii obligat sa le citesti, avand in vedere ca vei trece in clasa8.