| Rizer a întrebat:

A aparut o melodie noua.Canta o voce feminina in limba romana. Vreau si eu sa flu cine e.Am cautat-o in topuri la radio dar nu am gasit,nici pe site-uri, eu am auzit=o la radio de vreo 3 ori pana acum.Si am mai auzit-o azi la Neata cu Razvan si Dani cand a inceput emisiunea pe fundal se auzea.Exactla inceput cand au intrat in direct. Daca ma ajuta careva ca e frumoasa melodia, cel putin mie mi-a placut foarte mult!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate e piesa Alexandrei Ungureanu? o piesa noua Nu am aripi. ceva de genu.
O frumoasa zi sa aihappy

| alexandramihaelag a răspuns:

Javascript:void(0);