| anonim_4396 a întrebat:

A aparut revista Popcorn de luna asta numarul 11(noiembrie)? Si daca da ce postere si megapostere are? Cu cine este pe coperta? Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| SunnyMidnight a răspuns:

Da a aparut! Coperta e cu Miley
Megapostere:Shakira si Miley
Postere:Kesha Inna Jade Smith Rihannna Zac Efron Vidoll My Chimichal Romance Elfi

| Bunny a răspuns:

Inca nu a aparut.Pe site'ul www.popcorn.ro inca are coperta si detaliile revistei din luna octombrie.Totusi suntem abia in 2. Probabil o sa apara peste cateva zile. Sper ca te'am ajutat>:D

| Anutza2610 a răspuns:

Megapostere

Shakira
Miley Cyrus

POSTERE:

Ke$ha
Vidoll
Zac Efron
Rihanna
Jaden Smith
My Chemical Romance
Inna
Fantasy poster

| Caly3338 a răspuns:

A aparut am vazut la colege parca o are pe mily pe coperta si ca postere sunt cu inna, jaden smith, miley, my chemical romance si o trupa gen HIM.Scuze ca nu mi le amintesc pe toate. Funda?