| anonim_4396 a întrebat:

Acum cativa ani pe kisstv, musictv si utv era o melodie foarte ritmata cantata de o fata cooreanca.Tot ce-mi aduc aminte este faptul ca cade un candelabru din tavan in timp ce ea si cativa baieti danseaza, ea este imbracata la fel ca Ciara in videoclipul Like a boy.
Imi mai amintesc si ca la un moment dat ia foc cladirea.Cum se numeste melodia sau macar cine o canta?

Răspuns Câştigător
| Iulyooo a răspuns:

Pai daca am dreptate si daca aia'i melodia trebuie sa fie BOA (Best Of Asia), dar nu stiu sigur cum se mai numea...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersii mult!
Asta e!
http://www.youtube.com/watch?v=kd2Cvxrxpfc#t=44