| AlexAttac a întrebat:

Mi-am amintit o melodie pe care o ascultam acum mult timp, cred ca acum cativa ani, pe vremea respectiva era in voga. Este vorba de o melodie Rock, dar nu imi mai amintesc nimic din versuri. Tot ce imi amintesc este videoclipul care era cam asa: Un copil grasut, merge in prima lui zi de scoala, si aici mama ii spune ceva de genul :Have a nice day at school. El se urca in autobuz, unde toti se distreaza, si cand il vede, incep toti sa arunce cu hartii in el si sa il huiduie. Apoi scena se muta la scoala, unde o tipa danseaza, si la un moment dat, linge o inghetata. melodia este ritmata si clar Rock, iar tipii care o canta sunt gen emo.
Nu mai stiu alte detalii. Oricum daca m-ati putea ajuta as fi foarte recuoscator.

Răspuns Câştigător
| megaPIG a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=USriZAMR2nA

A durat ceva sa-mi aduc aminte. :)) :*