| dirtyYo a întrebat:

Alutare! pe data de 21-22 august 2010 am vazut un videoclip pe uTV respectiv Music Channel video-ul este alb negru este cantat de o formatie rock/alternative. video-ul este asemanator ex : "jet - you are gonna be my girl?" (in videoclip arata mai mult trupa, nu are o poveste anume) va rog sa ma ajutati, atatea detalii detin multumesc!

2 răspunsuri:
| dirtyYo explică:

Am spus ca e o trupa rock sau alternative dar cred ca e alternative si e TRUPA de baieti.sincer nu tin minte cum aratau. tot ce poti face e sa-mi dai video asemanatoare descrieri mele ALB-NEGRU si sa arate mai mult trupa in videoclip sau ALB-NEGRU, mersi

| CrazyWorld a răspuns:

Daca mai ti minte, as putea sa te intreb ce fel de muzica si cum aratau respectivi? ca as putea sa te ajut