| dirtyYo a întrebat:

pe data de 21-22 august 2010 am vazut un videoclip pe uTV respectic Music Channel video-ul este alb negru este cantat de o formatie cred ca e rock, alternative. video-ul este asemanator, ex : "jet - you are gonna be my girl?" va rog sa ma ajutati, atatea detalii detin multumesc!

10 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Kaiser Chiefs - Ruby? (altceva nu'mi vine in mintestraight face)

| Bunny a răspuns:

Nu e Kaiser Chiefs - Ruby?(nu e chiar alb negru dar sincer altceva chiar nu'mi vine in mintestraight face) Stiam multe videoclipuri pe alb negru. dar nu rock, alternative.straight face Cel mai bine mai uita'te pe utv si music channel ca sigur o sa il mai dea. happy

| Bunny a răspuns:

PFf. stiu ca si eu mai cautam uneori niste melodii.straight face Dar sincer acum chiar nu stiu la care te referi. Da' nu'ti mai aduci aminte nimic legat de melodie? Macar 2 versuri? Sau cum aratau cei care cantau?

| Jenny_9204 a răspuns:

Bob-Airplanes?

| dirtyYo explică:

Nu, nu este... e alb negru si e trupa rock chitari, tope...

| dirtyYo explică:

Sa fie alb negru video si sa fi fost difuzat pe u tv si music channel. hai sariti cu propuneri

| dirtyYo explică:

Nu este. fuuuuck! asta si fac, dar difuzeaza numai muzica proasta///

| dirtyYo explică:

Daca stiam ceva versuri acum ascultam melodia.am vaz video dar nu m-a interesat in mod special si a-2a oara eram la munca, plus de asta eram la cineva in scop cu munca si nu puteam s-o las. stiu doar ca e alb negru si nu are o poveste anume, ii arata mai mult pe ei ca trupa si din cate imi amintesc sta pe scaun solistu ( dar cel mai sigur ramane ca videoul e alb negru si in video arata mai mult trupa) mersi pentru incercari!

| dirtyYo explică:

Nu este, tot asa gen alb-negru sa arate trupa (n-are o poveste anume) din cate imi amintesc solitu sa si pe un scaun, acum nu-mi aduc aminte daca tot video. multumesc celor care au raspuns, eu mai astept si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My chemical romance- i don`t love you.credhappy