| Gheorghe_Marian_1997 a întrebat:

Am ascultat o melodie, mi-a placut si acum nu mai pot sa o gasesc. Este vorba despre o melodie in spaniola cantata de un barbat pe un vapor, atmosfera cu fete, melodia este veche de 2 ani cred, nu are mai mult de 20 de milioane de vizualizari pe youtube iar tipul are vocea asemanatoare cu cea a lui Michael Tello... Cine stie melodia funda.

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca o melodie a fost facuta acum 2 ani, asta inseamna ca e veche? Dar o melodie din 1928, care se asculta si in ziua de azi, dupa 86 de ani, cum mai e, antica?
Vai de capul tau.

| Gheorghe_Marian_1997 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Ma refeream doar ca nu mai e pe radio, vrei sa zic ca e noua? Si e vai de capul tau daca vii cu comentarii inutile.Nimanui nu-i pasa.