| galata1993 a întrebat:

Am auzit acum cateva zile intr-un local o melodie, parea a fi vocea lui Low Deep T, nu stiu cum se numeste, refrenul suna cam asa. "Tă-tă tă-tă-Tăăăăăă, TăTă-tăăăăă ", daca stiti cum se numeste ajutati-ma va rog, FUNDA!

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mai fredonează puţin că nu mi-am dat seama.

| galata1993 explică (pentru Wøodenpints):

"Tă-tă tă-tă-tă Tăăăăăă, TăTă tă-tă-tă tăăăăă I got..., i Got... nu am inteles ce canta, e o melodie Deep-House, dar nu e niciuna din cele mentionate mai sus de la Low Deep T.

| Wøodenpints a răspuns (pentru galata1993):

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Amy240 a răspuns:

Nu stiu daca e asta dar cred ca e Casablanca. Sper ca te-am ajutat happy

| Gimmie1ツツ a răspuns:

Casablanca
Funda?