| Dirt3343 a întrebat:

Am auzit acum cateva zile o melodie la Radio in autobuz,nu stiu ce post de radio,dar sigur era la radio.
Era ceva de genul "begabe,begabe, don't(cred)..." cam asa era refrenul,am cautat-o ceva pe net, dar nimic, si nu imi pot lua gandul de la ea.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Jessie J-Bang Bang
asta era?

| adella12 a răspuns:

Probabil poate fi acesta http://www.youtube.com/watch?v=EeBYIElpEPo

| Dirt3343 explică (pentru adella12):

Nah. avea un ritm care iti dadea o stare de energie, ceva de genul, mai de graba o melodie de club.