| ancutsaaa a întrebat:

Am auzit acum putin timp o melodie foarte frumoasa, insa am uitat cum se numea cantaretul.Imi aduc aminte ca melodia era din 2002.Este cantata de barbat blond tus la fel ca Alin de la trupa Talisman.In videoclip el este pe un acoperis(noaptea) si pune un proictor cu care vede mai multe filme cu iubita lui.Melodia este de dragoste si este in limba engleza.
Poate cineva sa-mi zica cum se numeste artistul sau melodia?(dau funda pentru cine ma ajuta)

1 răspuns:
| Flori a răspuns:

Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad
http://www.youtube.com/watch?v=OUyfQLd3bCs