| alexandra0000009 a întrebat:

Am auzit ceva timp o melodie, nu imi amintesc cum ii zicea. Vocea parea asemanatoare cu cea a Rihannei si zicea ceva "young" (asta e tot ce imi amintesc)

5 răspunsuri:
| MikkyAnduu24 a răspuns:

Bună,

Te referi cumva la asta: http://www.youtube.com/watch?v=NOubzHCUt48&feature=kp Ke$ha - Die Young

Deși cred că nu e.
Sper că te'am ajutat măcar puțin!
Te pup :*. O seară frumoasă!

| alexandra0000009 explică (pentru MikkyAnduu24):

Mersi frumos! Nu era asta dar e oricum o melodie frumoasa.happy

| MikkyAnduu24 a răspuns (pentru alexandra0000009):

Nu ai pentru ce...dar chiar vreau să te ajut... spune'mi mai multe detalii despre acea melodie dacă știi. :*

| alexandra0000009 explică (pentru MikkyAnduu24):

Era lenta si am auzit-o in Cora