| @*iubitza*@ a întrebat:

Am auzit de la o prietena buna ca justin bieber a facut infart si a murit eu nu cred dar vreau sa aflu mai multe pareri pentru a fi sigura.Este adevarat? Chiar sunt curioasa si vreau sa aflu repede raspunsul pentru ca sunt un foarte mare fan imi plac si melodiile lui si videoclipele.

Răspuns Câştigător
| RecycleBin a răspuns:

Glumesti? nu a murit.este posibil sa nu mai cante, deoarece, din cauza schimbarilor hormonale, i se schimba vocea, si nu mai poate canta.imi dai funda te roogwave

28 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer eu nu vă înţeleg, mare fan da? Ok, dar de ce faceţi obsesie din asta, e un copil care are voce şi care e foarte bine promovat dar nu de acum idolul tuturor. Nu înţeleg agitaţia asta. Oricum stai liniştită că nu a murit, toată lumea s-ar fi plâns pe forumuri şi ar fi fost o" tragedie" generală, vaiii ce s-a întâmplat!

| Derye a răspuns:

Aia am visat eu azi-noapte.

| amaadina a răspuns:

N'avem noi norocu' asta...
Mie nu'mi plac 'videoclipele' lui laughing

| Fvn a răspuns:

Nu avem noi norocul asta sigh o sa-l mai auzim pe fatalau asta mult timp de acum incolo...

| Диана a răspuns:

As vrea eu... Din pacate va trebui sa-l mai suportam pe muchacho asta laughing waiting

| loredana2012 a răspuns:

Nu se poate! Cum asa? Pe bune? Si eu care il iubesc atat de mult... Offffff, de ce Doamne, de ceeeee?

| Alice180297 a răspuns:

Nu e adevarat. Si eu auzisem ca a murit intr. un accident de masina dar nu este adevarat. laughing

| RloveR a răspuns:

Copii disperari!straight face Cum sa moara?rolling on the floor)
Hai sa iti dau un sfat bun:mai treci pe la scoala.Stiu ca acum este vacanta si probabil doresti sa te bucuri din plin de ea, dar mai pune o carticica in brate.Eu as zice sa incepi cu Gramatica! happy

Si acum probabil o sa zici "asta e nebuna sau ce dracului vrea?laughing unde vede ea ca am gresit eu?"laughing)
Mult succesbatting eyelashes

| Andra_3307 a răspuns:

E viu inca posteaza pe twitter don`t worrylaughing

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Nu poti sa te uiti pe google sau pe wikipedia?

| RwoarrxKandii a răspuns:

=)) :)) domneee nu ma nu a murit :))

uita-te aici :
http://www.youtube.com/watch?v=KwMXVVF8f-A

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da...si eu am auzit ca acum fantoma lui te bantuie pe tinelaughingma crezi nu?laughing

| Andrelutssa a răspuns:

Nu e adevaratlaughing
asa se zicea si despre miley

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu, nu e adevarat.
De fapt a fost rapit de extraterestii. Stiu din surse sigure.

| bianka_6461 a răspuns:

Nu logiklaughing

| gagaangel a răspuns:

Buna
nu prea cred asta eu nu am auzit nimic sar fi pornit un scandal intreg daca ar fi asa nu-ti afce griji na patit nimic:X

| danutzyk001 a răspuns:

Nu-i adevarat...tocmai am citi o revista ...nou publicata. in care dadea un interziu. acum o saptamana

| yonutz1996 a răspuns:

Nu cred ca a murit... nu avem noi un asemenea noroc o sa il mai auzi chinuindu-se sa cante stai linistitahee hee

| atn93 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber pe wikipedia zice ca e in viata

| Vicky_1658 a răspuns:

Nu de la cine ai auzit asta?

| boobooroozaa a răspuns:

Nu a murit iti spun sigur 100% asa s-a spus despre o gramada de vedete si nu ii adevarat nu crede toate barfele pe care le auzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste! Nu, Justin Bieber este bine, sanatos. Aja fac unii oameni sa imprajtie barfe. Iar colega ta poate a auzit de undeva. De exemplu a aparul un articol pe net ca MiLEY Cyrus a murit intr-un accidentlaughing... c prostii spun unii oamenilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El este viu nu-ti face griji este in regula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat traieste acum cateva ore a scris pe twiteer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prietena p... ai Doamne cum poata sa zica asa ceva? loser loser loser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doooooamne stai linistita ca nu a murit sunt doar barfe inventate.

| TheLilDragon a răspuns:

Nu n-a patit nimicwinking Ieri a sustinut un concert, deci nu prea cred big grin

| Alex_4380 a răspuns:

Justin bieber nu are nimic e sanatos