| swetgirl a întrebat:

Chiar a murit Justin Bieber? De ce? Imi plac toate melodiile lui, dar cate are si care sunt?

24 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

O veste buna pe ziua de azi... ce pacat ca n-are cum sa fie adevarata sad
P. S numai crede toate prostiile... ok?winking

| juniper a răspuns:

N-a murit, daca ar fi murit ar fi aparut deja pe wikipedia si pe ProTv.

| LostInDreams a răspuns:

Dai doamne sa moaralaughing))))))))

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu este mort. Are doua albume plus mai multe melodii nelansate.

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu a murit! Are doua albume (Deci fa si tu calculul cate melodii sunt lol ) plus inca cateva melodii care nu au fost incluse pe albume.

| T30D0RA a răspuns:

Sa moara!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

A murit? adica am scapat de el? laughing

| madycumada a răspuns:

NU a murit! Cat despre melodii cauta si tu pe youtube. o melodie f recenta e ''never say never''.

| Boniboon a răspuns:

Am vrea noi...

| Smileee a răspuns:

Justin Bieber nu a murit.

Iar in privinta melodiilor : are multe.

1. Love me
2.Bigger
3.Common denominator
4.Down to earht
5. Favorite girl
6.First dance
7.That should be me
8.Eenie Meenie
9.Never let you go
10.Kiss and tell
11. One time
12. One less lonely girl
13.Runaway love
14. Pick Me
15.Set a place at your table
16.Somebody to love
17. Stuck in the moment
18.That should be me
19. U smile
20. Up
21. Where are you now?
22.Never say never
23. Overboard
24.Baby

Fundita? Plz

| Meoooooowww a răspuns:

Nu n uam murit...si ce aveti cu el ma? voi spuneti sa moara deci vreti sa muriti voi? ce va facut el doar e un pusti incredibil si voi 'sa moara!' si are vreo 26 cam asa de melodii si toate sunt minunate!:X

| RwoarrxKandii a răspuns:

Da e mort... DE RAS :)) cum naiba sa moara :)) uita-te aci :
http://www.youtube.com/watch?v=KwMXVVF8f-A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit...cine crezi ca este in turneu acum?citeste si tu pe net sa vezi ca a dat un interviu recent in care a zis ca ,,e o TAMPENIE acest zvon!'' IL IUBESC PE JUSTIN BIEBER!imi plac toate melodiile lui!imi place stilul lui si cum se imbraka si stiu aproape tot despre el big grin kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit...cine crezi ca este in turneu acum? citeste si tu pe net sa vezi ca a dat un interviu recent in care a zis ca,, e o TAMPENIE acest zvon!'' IL IUBESC PE JUSTIN BIEBER! imi plac toate melodiile lui! imi place stilul lui si cum se imbraka si stiu aproape tot despre el big grin kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine si-ar dori ca justn bieber sa moara sunt cei mai redusi oameni aia care zic sa moara ei le ie ciuda pe talentul lui i love you justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber nu a murit cine crede ca amurit e cel mai redus, sunteti doar invidiosi pe talentul lui imi place la nebunie justin bieber intr-o zi va veni si in Romania i love you justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol nu ca daca ar fi mort cum ar pleca in turneul my world!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol nu ca daca ar fi mort cum ar pleca in turneul my world!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt muuuuuuulteeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! si mie love struck love struck pai sunt multe... love me, baby, never say never, never let you go, somebady to love, one time, stuck in the moment, that should be me, first dens. etc sunt o gramada...

| Alice180297 a răspuns:

Haha. Nu a murit. Asa auzisem si eu dar nu este adevarat love struck

| Maya_5267 a răspuns:

Nu a murit doamne fereste imi place super mult il iubesc
P. S nu crede asta

| fano1jbieber a răspuns:

No a murit...
De unde ai scos chestia asta?

| sandyalexandra19 a răspuns:

Justin nu a murit si chiar cand va fi batran si va muri nu va muri cu adevarat caci el va ramnea in inimile nmoastrebig grin.si in plus cu porcaria ca ar fi unu de 51 va spun cine a inventat asta.uni baieti care sunt gelosi pe el ca e un dragurt le fura toate fetele, are voce buna si multe altrele.eu mias fi sal cunosc personal as fi ajuns in rai...si eu ma voce buna dar nustriu cum sa ma lamsez si vreau sa fac acelasi gen de mel ca justin, selena si ceilaltibig grin