| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit doua melodii, dar nu stiu in ce limba sunt. Banuiesc ca arabeasca sau turca. La una nu mai stiu exact daca canta o fata sau un baiat, dar zicea des "sexo" laughing iar cealalta o canta o fata si zicea des "California". si nu, nu este vorba de melodia "Mario Joy-California"

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Buna! poate melodia aceea in care zicea des California e melodia de la Rihanna si se numeste California King Bed, sau poate de la Sia si se numeste California Dreamin, sau poate de la Katy Perry si se numeste California Gurls, dar cea cu saxo nu stiu, dar sper ca te-am ajutat la cea cu "California", lasa intr-un comentariu daca a fost una din cele trei melodii pe care ti le-am spus, ok?

| xNuiiDeTiinex a răspuns (pentru Mayhem666):

Din pacate nu este niciuna din ele sad este in turca sau albaneza, arabeasca. ceva de genul asta. Si este ritmata, de club. Nu este trista. Dar multumesc oricum ca ai incercat sa ma ajuti :*

| Mayhem666 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

N-ai pentru ce, oricum scuze ca nu am putut sa te ajut mai mult, chiar as fi vrut, dar doar pe astea le stiu care contin cuvantul California

| xNuiiDeTiinex a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu ai de ce sa-ti ceri scuze. Le voi afla eu, oricum. asa s-a intamplat mereuhee hee si nici nu ma las pana nu le aflu. Imi plac prea tare laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Si eu sunt la fel, cand imi place o melodie nu ma las pana nu o gasesc, bafta, sper sa le gasesti! Ne mai auzim. happy