| Andy091193 a întrebat:

Am auzit la radio o piesa in engleza + spaniola. De genu club sau era mix. Cuvinte de genu: " boy you are a trouble, can get you h..." altceva nu tin minte. Era la kissfm sau radio21, cantata de onfemeie. In refren era in spaniola cu cuvinte de genu "dita me, e tu corazon". Ajutati-ma sa o gasesc. Multumesc!

3 răspunsuri:
| HarrysWife a răspuns:

Incearca sa cauti pe google cu versurile care le tii minte. Scrie versurile acelea si vezi daca reusesti sa gasesti ceva.

| Andy091193 explică (pentru HarrysWife):

Am incercat de sute de ori, fără rezultat sad

| Andy091193 explică:

La Radio ZU l-am auzit