| Eu4EverX a întrebat:

Am auzit o melodie care avea refrenul ceva de genul :"dolce gabbana armani versace..." Era un ritm frumos si nu era manea.Imi puteti spune cum se numeste?

10 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Lady gaga-fashion?

Răspuns utilizator avertizat
| allyxo a răspuns:

Cred ca te referi la melodia Fashion al lui Lady Gaga.Imi place melodia!

| Eu4EverX explică:

Nu e nici una din melodiile de mai sus, e o melodie romaneasca doar refrenul e cu dolce gabbana armani versace si restul e hip-hop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bep - my hump.hee hee. daca la asta te referi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o stiu dar nu stiu cum se cheama ref. era Dolce gabbana, armani versace, gucci, fiorucci, fendi, ferre.