| anonim_4396 a întrebat:

Buna` : Imi puteti da datele unu vanzator de parfumuri contrafacute, marci consacrate( armani, versace, dolce gabbana ...etc? si spuneti-mi va rog cam cat ar costa (RON /buc)! va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......TATE-.html
e de incredere. nu ezita sa incerci. sper ca te am ajutat!

| Nic a răspuns:

Salut
Nu stiu pe cineva anume care se ocupa insa daca chiar vrei sa te ocupi, sa faci un ban din asa ceva mai bine dai o fuga pana in turcia si gasesti acolo gramada.Cu 100lei cumperi 10buc.La cantitati mai mari probabil si pretul se mai reduce.Bafta