| LilStrawberry a întrebat:

Am auzit o melodie la emisiunea Serviti Va rog si nu stiu cum se cheama. Am retinut putin din versuri si suna cam asa " there's a feeling in the air, you can feel it too, there's nothing you can do baby" si nu o gasesc nicaieri pe Google. Era cantata de un barbat si suna foarte sexy. Am auzit-o in secventele cu imagini din club din emisiune. O stie careva?

5 răspunsuri:
| LilStrawberry explică:

Nu e aia. laughing Oricum am găsit-o.

| Costinel_Gavrilescu_1986 a răspuns (pentru LilStrawberry):

Poti sa imi zici numele piesei? te rog

| LilStrawberry explică (pentru Costinel_Gavrilescu_1986):

Jay Price - The Devil's Bride

| Costinel_Gavrilescu_1986 a răspuns:

Poti sa imi zici numele piesei.te rog