| ClaudiuDK1 a întrebat:

Am auzit o melodie la radio Pro fm sambata seara 28 ianuarie 2012...si nu stiu cum se numeste.Nu gasesc pe site-ul lor oficial melodiile difuzate in seara aceea.sau un playlist. ceva care sa ma ajute. poate sa imi spuna cineva unde anume pe site gasesc playlistul din ziua respectiva? sau melodiile difuzate? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Dă niște detalii...mai coerente. Niște versuri ceva.

| ClaudiuDK1 explică (pentru 0rlando):

Era ceva de genu house...un mix pe mine ma intereseaza daca stie cineva unde gasesc playlisturile din ziua respectiva...sau melodiile difuzate in ziua respectiva.Respect