| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o melodie si nu stiu cum se numeste. Am cautat pe google si Youtube, dar nu am gasit nimic. Tot ce stiu despre melodie e ca este in limba slovaca, iar refrenul este cantat de o fata. O stie cineva?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Exista multe melodii in "limba slovaca, si cantate de o fata", poate daca ai fi ceva mai specific, sau sa dai mai multe detalii; de unde stii sigur ca-i slovaca, ai recunoscut vreun vers ceva? Unde ai vazut-o/auzit-o?