| Iuli_Catanescu_1977 a întrebat:

Am auzit pe Zu Tv ca Justin Bieber va veni in Romania...e adevarat?happy

Răspuns Câştigător
| Dutza_Andutza_1984 a răspuns:

E adevarat, va veni pe 14 august in Bucuresti pe grandiosul stadion din Regie, iar biletele vor costa intre 2 si 5 lei, findca, se spune ca din cele 600.000 de locuri 550.000 vor fi ocupate de minore, iar pretul biletelor va fi fixat pe baza baza sumei alocatiei minorelor... sper ca te-am ajuat

uite link-ul :http://www.cespun.eu/isterie-justin-bieber-concerteaza-la-bucuresti-august/

funda?

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru Dutza_Andutza_1984):

OMG! Dar esti sigura? La tv nu se mai spune nimic...

| Dutza_Andutza_1984 a răspuns (pentru Iuli_Catanescu_1977):

Da...eu am citit pe site-ul care ti l-am dat... deci se confirma ce ti-am sus euwinking

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru Dutza_Andutza_1984):

Cu placere!winking

25 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pfai,deci acum am vazut si eu pe zu tv"Justin Bieber vine in Romania si nu doar la tv"sau ceva de genu'..si am intrat pe net sa caut detalii dar nu a aparut decat intrebarea ta de pe tpu..inseamna ca nu sunt nebuna si chiar am auzit corect..Iti dai seama, sa il vedem in carne si oase? SPER SA FIE ADEVARAT CE ZIC AIA DE LA ZU TV!

Răspuns utilizator avertizat
| PedoBarbie a răspuns:

Nu ştiu dacă e adevărat, dar eu nu merg la concert. Îmi plac alţi artişti.

| Duucu a răspuns:

De venit vine, de plecat e mai greu...

| Deaad a răspuns:

Ooooo,abia astept sa-ti injur cacatul si sa arunc cu rosii in el!

| LarisaStanciuu a răspuns (pentru Deaad):

Te asteptam si pe tine! laughing))

| Lαrisα a răspuns:

Nu cred ca o sa vina in Romania :'(

| Lαrisα a răspuns:

Btw, esti belieber, nu?

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru Lαrisα):

Daaa!winking Ai twitter?

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru Lαrisα):

Imi dai follow, te rog? @Andreea_1_d Apropo, tu cum te numesti pe twitter....ca sa stiu sa iti dau follow back?

| Lαrisα a răspuns (pentru Iuli_Catanescu_1977):

Ti-am dat follow. Iti trimit acum un mesaj si cu numele meu.winking

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru Lαrisα):

Bine!happy

| kyliejenner a răspuns:

Nu.

| LarisaStanciuu a răspuns:

Si eu am auzit asta laughing
Este adevarat! inca nu este fixata data ca sa spun asa. happy si daca ar veni, ar veni la Bucuresti sad

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru LarisaStanciuu):

Eu m-as duce oricum....nu m-ar interesa cand e, unde e, atata timp cat e in Romania.

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru LarisaStanciuu):

Dar tie iti place sau nu JB?

| Lehene_Claudia_2001 a răspuns:

Si eu am auzit tot de pe Zu Tv ca va veni in Romania numai ca eu nu cred ca va veni pentru ca ar fi anunta si pe Facebook-ul lui si nu ascris nimic despre asta