| secessumaeternum a întrebat:

Am facut o lista cu cateva piese mai deprimante, in special metal. http://laviergedeferblanc.wordpress.com Stiti trupele? Le ascultati?

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Interesant. Sunt multe trupe pe care nu le știam în lista asta, dar sunt și unele pe care le știu. Cheerful Depression imi amintesc de "Hateful Tomorrow". Ar trebui să încerci, poate îți vor plăcea. În fine, îmi place

1 răspuns:
| MaliciousDeath a răspuns:

Da,le stiu pe unele, mai ascultam si eu dsbm.Imi place ca ai inclus si Amesoeurs si Alcest.Sunt trupe relativ accesibile si n-am mai auzit pe nimeni sa pomeneasca de ele.